+420 777 602 700‬ natasa.masnicova@centrum.cz

Reference spokojených zákazníků

Na Vašem zdraví nám opravdu záleží.

Ne všichni mí mají na Fb… Můj rozdíl od 12/19 s Harmonelo produkty…..Nic jiného jsem nezměnila❤️♾️❤️

⚠️Naprosto přesná váha 89,8kg -23.12.19🆘 nyní 82,5kg- 8/2020
👉Pas 93cm (nyní 87cm)
👉Boky 113cm (nyní 108cm)
Jako diabetik s hodnotou 7,6 ( nyní 6,5☝️)pila jsem všechny 4 produkty Harmonelo, vše smíchala do 1,5l vody bez bublin a popíjela celý den. Life a Flexi dvojité dávky. Po půl roce jsem zdvihla dávky Vitality a zařadila ještě LACTO a BIFI ( lactobacily a bifidogenní na krásu😉)

👉každé tělo reaguje individuálně, je dobré zkoušet, ale hlavně se cítím báááječně 🙏🥰🔥🔥
Děkujeme paní Míše, že se podělila o svou zkušenost až z Německa.

 

p. Míša

p. Jarmila

pani Nečasová 

p. Míša

Psi TOSA INU 

Tosa-inu psi

Jak jsem porazila hnisavou angínu, bez antibiotik, paralenu aj. chemie.

Hnisavá angína propukla v noci z neděle na pondělí . V pondělí ráno jsem se vzbudila nemohla jsem polykat . Měla jsem zimnici a zvýšenou teplotu do 38st.druhý den v noci 38.5 .Mandle oboustranně i krk jsem měla pokryt slitými bílými čepy .Prospala jsem dva dny. Dávkování 3x denně probio pomalu převalovat a polykat v koncentr. stavu i v noci 2x denně life, a 2x denně vitality a to vše od neděle-noc do čtvrtka celkem 4dny, kdy jsem se cítila už naprosto skvěle a z mandlí a krku zmizely bílé čepy . Posléze 4 den jsem pila 2x denně probio a 1xlife a 1x vitality. Po týdnu testy na ORL – negativní .Veškerá léčba proběhla pouze s podporou stopanginu a kloktala jsem vývar ze šalvěje a pila šalvějový čaj s citronem .

p. Marie, 60 let

Už dlouho se snažíme mu pomoct a ulevit. Zkoušeli jsme magnetoterapii, tělové svíčky, obklady z bahna či medu ale úleva přicházela vždy na chvíli. 🍀 v současné době bere druhý měsíc naše Flexi a vypadá to, že se něco v koleni děje. Přestává kulhat a občas zapomene, že ho má, jak lehce vstává. 

p. Jindřich, 70 let

Můj syn trpěl na problémy se střevama a krví ve stolici. Po měsíci užívání ráno a večer Probio 20 ml vše v pořádku a bez potíží. Skvělé👍 všem doporučuji.

p. Luboš, 50 let

Beru vsechny produkty denne od 18.12.19 od kazdeho 20ml. Cejtim se neskutecne skvele, slovy se to neda popsat. Vsechno synergizuje pro me. Jsem nabita energii a za me osobne jako diabeticku jsem neskutecne stastna kvuli chikorovemu sirupu. Cukr nelita a je ustaleny. Dcera nepije kazdy den(taky diabeticka), ale absolutne v dny, kdy pije produkty(ona bere flexi&Life) je nabita energii oproti dnum,kdy nepije)

p. Míša, 50 let

Nemohla jsem ohýbat své koleno. Nemohla jsem si dřepnout. Protože před dlouhou dobou v minulosti, když jsem závodila, jsem si jej poškodila. A nyní mohu opět dělat dřepy !!! Takže jsem začala cvičit v posilovně. Jinak jsem FLEXI pila od Nového roku (2 týdny). Začala jsem 10ml po první 3 dny a pak zvedla na 20ml každý den

p. Eva, 60 let

Po pár dnech užívání probiotik si nemusím stříkat Ventolín. Nedusím se, dýchám volněji a nemám tolik hlenů. Když jsem unavená, tak si dám za den 2 odměrky LIFE a jsem i klidnější. No a našemu nemocnému hafanovi dávám půl odměrky LIFE a je klidnější a pořád spí.

p. Jarka, 50 let

Kontaktní formulář

Kontakt

 

Nataša Masnicová

+420 777 602 700‬