+420 777 602 700‬ natasa.masnicova@centrum.cz

REVOLUCE NA TRHU!

zdravé zažívání a silná imunita již do 3 týdnů!

Přírodní produkty

Všechny naše produtkty jsou vyrobeny čistě 100%  z přírodních zdrojů.

Bez lepku a mléka

Výrobky jsou vhodné také pro alergiky na lepek či mléko. Všechny jsou bezlepkové.

Zdravé zažívání

Podpora zvýšení četnosti stolice a pravidelného vyprazdňování

Pro zdravá střeva

– posiluje imunitu, obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů

Doplněk stravy Harmonelo Probio je unikátní sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů šetrně ošetřených.

Doporučená dávka obsahuje probiotikum vyrobené z 10 miliard bakterií. Produkt je posílen čistým inulinem, čímž se vytváří silný synergický efekt na přátelské střevní bakterie. 

Změnu k lepšímu poznáte již za 3 týdny!

  PRO SILNOU IMUNITU

  – přispívá k posílení imunitního systému, snižuje napětí a únavu

  Doplněk stravy Harmonelo Vitality je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních enzymů papainu, bromelainu a proteáz.

  Aloe vera působí, jako účinný antioxidant přispívá k očistě organismu. Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií.

  Změnu k lepšímu poznáte již za 3 týdny!

   pro zdravý život

   – obsahuje důležité vitamíny, minerály a vlákninu, má nízký obsah kalorií, tři velmi silné antioxidanty Goji, Dragon fruit a betaglukany 

   Doplněk stravy Harmonelo Life je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod – pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné.

   Plody kustovnice čínské, neboli goji, jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století.

   Základem sirupu je 85% rozpustná vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

    PRO ZDRAVý pohyb

    – užívání napomáhá k normálnímu stavu kloubů a kostí

    Doplněk stravy Harmonelo Flexi je sirup s pomerančovou příchutí, který obsahuje jedinečnou směs kolagenu, MSM, chondroitinu a boswelie.

    Obsahové látky klejopryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswelia serrata), přispívají k udržení normálního stavu kloubů.

    Základem sirupu je 85% rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

     PRO hladké zažívání

     – extra silná rozpustná vláknina FOS bohatá na bifidobakterie

     Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.

     Hlavním cílem doplňku je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev.

     Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem bifidobakterií.

      Pro hladké zažívání

      – obsahuje probiotika a prebiotika GOS, bohaté na lactobacily

      Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.

      Hlavním cílem doplňku je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev.

      Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika. Zvyšuje příjem bifidobakterií.

       Nejčastější dotazy

       Pokud byste nenašli odpověď v této sekci, neváhejte mne kontaktovat zde.

       Co jsou probiotika a prebiotika?

       Probiotika jsou přátelské bakterie, živé organismy, které pečují o naše střeva a jejich mikroflóru. Je to prostředí, ve kterém dochází k vstřebávání živin do těla. Práce probiotik pro naše těla je opravdu záslužná. Zabraňují přemnožení škodlivých bakterií, kvasinek a dalších nezvaných hostů v trávícím traktu. I vy máte ve svém těle až 500 jejich typů.
       A protože jsou probiotika živé organismy, také potřebují brát z něčeho sílu. Jejich potravou jsou prebiotika. V zásadě se tedy dá říci, že probiotika jsou ochránci naší imunity a prebiotika jsou jejich potrava. Prebiotika samotná jsou určité typy sacharidů, které jsou pro lidské tělo nestravitelné a tělo tyto látky vylučuje. Pro probiotika jsou ale podmínkou k přežití.

       Co je to střevní mikroflóra a k čemu nám slouží?

       Střevní mikroflóra je společenství mikroorganismů, převážně bakterií, které osidlují střevní sliznici. Úkolem střevní mikroflóry je zajišťovat ideální prostředí pro správné zpracovávání živin a dobře fungující imunitní systém.  Součástí střevní mikroflóry je skupina tzv. hodných bakteriíprobiotik, které brání přemnožení škodlivých bakterií, kvasinek a dalších „vetřelců“ v našem trávicím traktu. Kdybychom zvážili veškerou střevní mikroflóru dospělého člověka, dostali bychom se na úctyhodné číslo 1–3 kg.

       V jakých potravinách jsou obsažena prebiotika?

       Prebiotika se dostávají do našich těl ve stravě. Nacházíme je v potravinách rostlinného původu např. v luštěninách, v zelenině, v ovoci. Za nejvýznamnější prebiotikum je považován inulin. Je obsažený v kořenech čekanky, topinambur, česneku, cibuli, v pórku. Prebiotika jsou technicky vzato určité typy sacharidů, které jsou pro lidské tělo samy o sobě nestravitelné. Projdou střevy, aniž by je trávicí trakt zpracoval tak, jak to dělá s ostatními složkami stravy. Velmi dobře je ale dokáží zpracovat naše přátelské bakterie, tedy výše zmíněná probiotka

       Jak funguje preventivní péče o střevní mikroflóru?

       Střevní mikroflóra je prostředí v našich střevech, které pomáhá dostat potřebné živiny do našich těl, a naopak vyloučit to nepotřebné. Mikroflóra je určité množství mikroorganismů, které žijí v trávicí soustavě všech živočichů, včetně člověka. Pro správné fungování trávení je třeba udržovat takový stav mikroflóry, aby nám mikrobi a bakterie prospívali, nikoli škodili.

       Dá se říci, že je to jedna z mnoha alchymických procesů lidského organismu. Člověk a tyto organismy spolu žijí v symbiotickém, tedy oboustranně výhodném vztahu. Člověk poskytuje těmto organismům prostředí k životu a oni mu na oplátku slouží ve prospěch jeho zdraví. 

       Jaké množství bakterií žije ve střevech? Dají se zvážit?

       Kdybychom mikroflóru v těle dospělého člověka zvážili, dostali bychom se na váhu v rozpětí 1–3 kg. I ve vašišch tělech žije na 500 druhů těchto bakterií. 

       Dříve jsme se také obešli bez probiotik, proč je brát? Není to jen další reklamní trik?

       Dříve jsme nekonzumovali průmyslově zpracované potraviny nakoupené v supermarketech, ani potraviny s vysokým obsahem cukrů a škrobů. Rychlá občerstvení byla také velká neznámá. S ohledem na současné a převážně nezdravé způsoby stravování je vhodné užívat potravinové doplňky s obsahem probiotik a prebiotik, které mohou napravit nedostatky ve stravě.

       Při jakém onemocnění mi probiotika mohou pomoci?

       Probiotika jsou strážci zdravé a silné imunity. Bez přehánění je možné říci, že nám mohou pomoci vypořádat se s mnoha chorobami. Velmi aktuální jsou při užívání antibiotik, která zdravou mikroflóru, a v ní žijící přátelské bakterie neboli probiotika, negativně ovlivňují. Také jsou na místě při problémech s imunitou a samozřejmě při trávicích obtížích.

       Je možné předcházet některým nemocem pravidelným užíváním probiotik a prebiotik?

       Probiotika ve střevní mikroflóře se podílí až z 80 % na činnosti imunitního systému. Z toho logicky vyplývá, že nám pomáhají vypořádat se s mnohými zdravotními problémy. Na prvním místě jsou trávicí obtíže, kde se příznivý účinek probiotik projeví nejrychleji.

       Mohou mi probiotika nějak uškodit?

       Jako jediní na trhu máme probiotika v sirupu. Naše probiotika jsou vhodná pro všechny onkologické pacienty a všechny pacienty s výrazně poškozenou imunitou. Naše probiotika mají díky své unikátní receptuře zvýšenou adhezi k buňkám slizniční imunity. Navíc tekutá léková forma vždy zvyšuje účinnost díky kombinaci prebiotických složek, které se rovnoměrně mísí s tráveninou ve střevě.

       Pomohou mi probiotika na průjem nebo na zácpu?

       Určitě ano. Probiotika pomohou střevům vytvořit zdravou mikroflóru, která zajišťuje jejich správnou funkci. Při zácpě pomáhá ke správné konzistenci stolice, při průjmu uplatní příznivý vliv na složení střevní mikroflory. Vhodné je užívat probiotika společně s prebiotiky. Nezapomínejte na pitný režim a podle možností i na doplnění minerálů do těla.

       NOVINKA Microbiom test

       Zajímá vás, jak je skutečně stará vaše mikrobiota? Chcete vědět v jaké kondici je vaše střevo?

       Někteří dvacetiletí jedinci mohou mít mikrobiotu i devadesátiletého seniora. Díky MICROBIOME TEST určíme věk mikrobioty člověka a zjistíme není-li narušený stav vašeho střevního systému. Porovnáme zastoupení vybraných skupin bakterií a přiřadíme je k dané věkové skupině. Včasným odhalením velkého rozdílu mezi skutečným věkem jedince a jeho mikrobiomovým věkem lze totiž nepříznivý trend zastavit a změnou životního stylu předejít fatálním důsledkům.

       Reference spokojených zákazníků

       Na Vašem zdraví nám opravdu záleží.

       Kontaktní formulář

       Kontakt

        

       Nataša Masnicová

       +420 777 602 700‬